KONKURS ZAKOŃCZONY

Kochani czas ogłosić wyniki konkursu z firmą Eti Radość Szycia,w którym do wygrania była maszyna marki Janome! Wyniki się chwilę nam przeciągnęły, ale to tylko dlatego, że dostaliśmy od Was tak dużo świetnych zgłoszeń, że ciężko było wyłonić jedną jedyną  Wasza kreatywność jest niesamowita, dlatego firma Eti Radość Szycia postanowiła przyznać również nagrody pocieszenia! 

Nagrodami pocieszenie są zestawy akcesoriów do szycia, w których znajdziecie: obcinaczki do nitek, nożyczki, szpilki, pisak samo znikający i miarka krawiecka, a nagrody te powędrują do: 

1. Ewelina Budyńska
2. Marzena Heda
3. Piotr Brodziak
4. Paulina Lenik
5. Paulina Jatczak
6. Rosa Anabell
7. Paulina Liberska
8. Allyou37
9. Dlugaslongas

A teraz famfary!!!! Nagroda główna, czyli ta oto świetna maszyna marki Janome, którą widzicie na zdjęciu, którą osobiście wręczą przedstawiciele firmy ETi wędruje do Pani Beaty Zawadzkiej, która skradła nasze serca tą właśnie odpowiedzią:

Lubię szyć, bo…nie zaraz ja kocham szyć, a nie tylko lubię  Ale zaraz po kolei-szyć nauczyła mnie moja mama, która jest z zawodu krawcową. Już od małego podpatrywałam jak wyczarowuje różne cuda na maszynie. Byłam najszczęśliwszą osobą na świecie, gdy jako dziecko szłam na bal w przepięknym kostiumie księżniczki, którego nikt nie miał tak dopieszczonego jak mój-każdy detal stawał się misterną pracą wykonaną przez moją mamę czasami do późnych godzin nocnych. Później jako nastolatka prosiłam mamę by uszyła mi to co aktualnie było modne (nie zawsze był nas stać na jakiś ekstra ciuch ze sklepu),a mama moje prośby spełniała i przechodziło to zawsze moje najśmielsze oczekiwania. Nadszedł w końcu dzień w którym mama stwierdziła, że jestem już gotowa na naukę szycia-zaczęło się od błahych cerowań czy zszyć, później pod okiem mamy powstawały pierwsze bluzki, spodnie, marynarki, spódnice, torebki. Pamiętam jak dziś przy pierwszej bluzce własnej roboty zaszyłam “niechcący” rękawy  -wspominamy to z mamą z uśmiechem. Takich błędów było co niemiara, ale mama zawsze miała do mnie tyle cierpliwości by mi tłumaczyć, pokazywać i tak w kółko aż pojęłam. Gdy nadszedł wielki dzień-ustaliliśmy z narzeczonym datę ślubu, wiedziałam, że absolutnie nie kupię gotowej sukni ślubnej w butiku, tylko poproszę mamę o uszycie. Zgodziła się pod jednym warunkiem, że dokonamy tego obie. Wspólnymi siłami dokonałyśmy cudu-sukienka była piękna, jak ze snu…Przy szyciu można się zapomnieć-wciąga niesamowicie ta pasja, a “wyroby”, które wyszły spod mojej ręki napawają mnie niesamowitą dumą. Mam pewność że nie spotkam na ulicy osoby, która ma taką samą bluzkę czy spódnicę-szycie daje mi możliwość wyróżnienia się z tłumu. Ale szycie zacieśniło też więzy między mną a moją mamą  Gdy kiedyś będę miała córeczkę to chciałabym żeby i ona pokochała szycie-daje to możliwość wyrażenia siebie, swobodę i uśmiech na twarzy. Jak to mówią mała rzecz a cieszy-cieszy mnie niezmiernie fakt, że mogę dokonać czegoś sama i być z tego dumna. Szyc lubię i nigdy nie przestanę bo daje mi wolność..,

W imieniu firmy Eti Radość Szycia i Babskiego TV serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Dziękujemy za wszystkie nadesłane odpowiedzi! Jesteście cudowni, a pasja do szycia jest w Was tak ogromna, że aż nam miło na serduszku się robi 
Wszystkich zwycięzców prosimy o kontakt mailowy (kontakt.babskietv@gmail.com) w celu ustalenia danych do wysyłki nagród.

W dzisiejszym odcinku postanowiłam odwiedzić miejsce, o którym marzy chyba każda krawcowa! A gdzie jesteśmy? W poznaniu w firmie ETI – Radość Szycia, która specjalizuje się w maszynach do szycia. A, że często pytacie mnie jaką maszynę wybrać postanowiłam nakręcić filmik i pokazać na co zwrócić uwagę. Oczywiście nie jestem specjalistką i nie wiem wszystkiego, dlatego nie byłabym sobą, gdybym nie zapytała kogoś z firmy jak to z tym wyborem bywa. Mam nadzieję, że mój odcinek pozwoli Wam wybrać odpowiednią maszynę dla siebie i teraz już będziecie wiedziały na co zwracać uwagę. Ja sama dowiedziałam się kilku ciekawych rzeczy! Jak to mówią – człowiek uczy się przez całe życie :D

Bardzo dziękuję firmie ETI – Radość Szycia za udostępnienie swojego zaplecza i możliwość nakręcenia filmu. Firmę możecie znaleźć tu: http://eti.com.pl/ i https://www.facebook.com/etiradoscszycia?fref=ts! A i koniecznie zajrzyjcie na bloga Eti, jest bardzo pożyteczny!

Oczywiście zapraszam też na naszego Babskiego fb: https://www.facebook.com/BabskiLookBook

UWAGA KONKURS!!!

Kochani wiecie jak sama kocham szycie i że nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez maszyny, dlatego właśnie mam dla Was konkurs. Firma ETI – Radość Szycia wyłączny dystrybutor marki Janome na Polskę ufundowało dla Was maszynę Janome 920. Czyż to nie cudowny prezent? A co trzeba zrobić, żeby ją wygrać? Wystarczy polubić profil firmy ETI – Radość Szycia na Facebooku https://www.facebook.com/etiradoscszycia?fref=ts oraz dokończyć zdanie: „Lubię szyć, bo……….?”. Na Wasze zgłoszenia czekamy w komentarzach pod filmem lub pod adresem kontakt.babskietv@gmail.com z dopiskiem MASZYNA do 28.07.2013, do godziny 23.59.

REGULAMIN KONKURSU – ETI –Radość Szycia
I. POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku “o grach losowych i zakładach wzajemnych”.
2. Organizatorem niniejszego konkursu (zwanego dalej Konkursem) jest marka ETI –Radość Szycia I BABSKIE TV
3. Zasady Konkursu określa niniejszy Regulamin, który wchodzi w  życie z dniem rozpoczęcia Konkursu i obowiązuje do czasu jego zakończenia.
4. Konkurs trwa od dnia 28.06.2013 r. do dnia 28.07.2013 r. do godziny 23:59.
5. Konkurs przeznaczony jest dla facebookowej społeczności BABSKIE TV I ETI –Radość Szycia
W momencie rozstrzygnięcia konkursu uczestnicy powinni pozostać fanem profilu Babskie TV https://www.facebook.com/BabskiLookBook  i ETI –Radość Szyciahttps://www.facebook.com/etiradoscszycia?fref=ts

II. ZASADY KONKURSU
1. W konkursie może brać udział każda osoba pełnoletnia zwana dalej Uczestnikiem.
2. Uczestnicy konkursu mają za zadanie dokończyć zdanie: „Lubię szyć, bo….?”.
Odpowiedzi powinny być umieszczone w komentarzach pod tym artykułem/filmem lub wysyłane na adres kontakt.babskietv@gmail.com
3.. Każdy Uczestnik może wziąć udział w konkursie dowolną ilość razy.
4. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 30 lipca 2013 roku.
5. Rozstrzygnięcia konkursu, przy zachowaniu należytej staranności, będzie dokonywać Komisja Konkursowa w skład, której wejdą przedstawiciele firmy Eti i Babskie TV.
6. Komisja będzie również czuwać nad prawidłowym przebiegiem konkursu, w szczególności weryfikować dane przesyłane przez Uczestników, rozpatrywać sugestie i reklamacje, prowadzić korespondencję z Uczestnikami.
7. Komisja przy rozstrzygnięciu konkursu będzie brała pod uwagę oryginalność, pomysłowość, estetykę i
walory użytkowe nadesłanych wypowiedzi.
8. Zwycięzcami Konkursu zostaną osoby, których odpowiedzi najbardziej zainteresują organizatorów
7. Uczestnik biorący udział w konkursie zezwalają na wykorzystywanie adresu email do wysyłki newslettera przez Organizatora.

III. NAGRODY
1.W konkursie do wygrania jest maszyna wieloczynnościowa marki Janome – 920 ufundowana przez firmę ETI –Radość Szycia.
2. Uczestnik, który nie skontaktuje się z Organizatorem w przeciągu 3 dni roboczych od ogłoszenia wyników, traci prawo do nagrody. Nagroda jest wtedy przekazana kolejnemu uczestnikowi konkursu.
3. Nagroda zostanie dostarczona w ciągu 14 (czternastu) dni od daty ogłoszenia wyników Konkursu.
5. Nagrody nie podlegają wymianie na gotówkę.
6. Organizator zastrzega sobie prawo do publikowania informacji o Zwycięzcach na profilu facebookowym  Babskie TV i ETI –Radość Szycia, na co uczestnicy – przystępując do udziału w Konkursie – wyrażają zgodę.

IV. Reklamacje
1. O wszelkich nieprawidłowościach związanych z konkursem Uczestnik może poinformować Komisję Konkursową, która jest zarazem Komisją Reklamacyjną.
2. Uczestnik ma prawo zgłaszać reklamacje i uwagi związane z realizacją konkursu pocztą elektroniczną lub pocztą tradycyjną, z podaniem w szczególności swego żądania oraz rodzaju naruszenia niniejszego regulaminu.
3. Reklamacje będą rozpatrywane przez Komisje Reklamacyjną w terminie 7 dni od daty jej otrzymania. O decyzji Komisji Reklamacyjnej Uczestnik zostanie powiadomiony listem poleconym.
4. Decyzja Komisji Reklamacyjnej jest wiążąca i ostateczna, nie przysługuje od niej prawo odwołania.
V. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
1. Decyzje Organizatora Konkursu mają charakter ostateczny i nie przysługuje od nich odwołanie.
2. Przystąpienie do udziału w Konkursie jest jednoznaczne z przyjęciem warunków niniejszego Regulaminu.
3. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.

 

co myślisz?