Jeden z najbardziej wyczekiwanych wolnych weekendów zbliża się wielkimi krokami. Bez względu na to czy wybieracie się w góry, nad morze lub spędzacie go w mieście możecie wyglądać stylowo i czuć się wygodnie. Oto nasze stylizacje na majówkę. 

W tym sezonie mamy wielki powrót ogrodniczek, których w trendach już dawno nie było. To właśnie teraz jeans jest modowym szaleństwem, nie tylko na wybiegach, ale też w życiu codziennym. Nasza pierwsza propozycja to połączenie pasteli z beżem i właśnie jeansowymi ogrodniczkami. W zależności od pogody możesz wybrać krótkie lub długie nogawki. Pamiętaj! Inwestycja w ogrodniczki to strzał w 10 tkę. Wystarczy, że zmienisz akcesoria a powstanie całkiem inne look.

Dla osób, które wolą sukienki i bardziej kobiece stylizacje proponujemy sukienkę w kwiaty, w połączeniu z wygodnymi trampkami, kataną i pastelowymi dodatkami. Taki look sprawi, że Twoja stylizacja będzie bardzo stylowa, wiosenna i wygodna. W sam raz na piknik, spacer z bliskimi lub rower.

 

Na wieczorne wyjście proponujemy stylizację w stylu sporty chic. Modny jeans, o którym już wielokrotnie wspominaliśmy w zestawieniu z bluzą oraz dodatkami w stylu marynarskim stworzą kobiecy i wygodny look. Takiej propozycji nie powstydzi się największa fashionistka. Wszystkie produkty znajdziecie na www.domodi.pl

 

 

 

co myślisz?