W tych trudnych chwilach zaczynamy doceniać codzienność. Ile razy zastanawiałaś się  rano, że nie masz się w co ubrać, kiedy szybko trzeba było wyjść do pracy? Teraz to wyjście byłoby komfortem, dlatego jeśli masz już dość wyciągniętych dresów na zmianę z piżamą i nudzą Cię już domowe stylizacje, ba wręcz tęsknisz za strojeniem się do pracy sprawdź nasze propozycje. Home office też może być stylowy. 

Na początek coś dla bardzo aktywnych osób, które normalnie cały dzień byłyby w ruchu. To miejski casual w nowej odsłonie. Pamiętaj, że jeans świetnie współgra z bielą i pastelami.

 

Wiosenne wydanie retro to zdecydowanie propozycja dla osób, które uwielbiają spódnice, sweterki i długie spacery z książką w tym przypadku na kanapę do salonu, ewentualnie na balkon. Odcienie zieleni, beże i brązy stworzą niepowtarzalny, wiosenny look.

 

 

Kolor khaki nie został zarezerwowany tylko w okresie jesiennym. Również wiosną możecie go nosić, dzięki czemu wymiana garderoby nie musi być tak drastyczna. Kombinezon możecie połączyć z eleganckimi, klasycznymi dodatkami zarówno na sportowo, jak i elegancko. Zmiana kolorystyki sprawi, że stworzysz zupełnie inny styl, ale podstawą dalej będzie ten sam kombinezon. No i wygoda w domu to podstawa, więc sprawdzi się również w tym wydaniu. Więcej na www.laredoute.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

co myślisz?