Biżuteria od dawien dawna jest najlepszym przyjacielem kobiety. Nie od dziś wiadomo, że nawet najlepszy kosmetyk nie zastąpi łańcuszka, bransoletki, bądź kolczyków, które sprawiają, że delikatna postać płci żeńskiej nabiera jeszcze subtelniejszych kształtów. Dzięki dopasowanej biżuterii czujemy się piękniej, wyglądamy ładniej i jesteśmy odbierane przez środowisko zewnętrzne jako kobiety pewne siebie, ale jednocześnie kruche.

Delikatne kolczyki podkreśleniem urody

Te drobne elementy w uszach, które na co dzień znajdują uznanie u bardzo wielu pań zdają się czynić cuda. Odpowiednio dopasowane do koloru skóry i kształtu twarzy pozwalają uwydatnić to, co u kobiet najpiękniejsze. Delikatne kolczyki wcale nie muszą oznaczać typowych „wkrętów”, pod słowem „delikatność” kryją się także te lekko odstające od uszu, z ozdobnym koralikiem dopełniającym całość. Jeśli więc chcesz na co dzień eksponować swoje wdzięki, ale w niezbyt nachalny sposób to ten typ biżuterii jest specjalnie dla Ciebie.

Subtelny łańcuszek jako jedna całość

Skoro kolczyki podkreślające rysy twarzy już mamy dobrane, to warto zastanowić się nad dodatkowym podkreśleniem pozostałych partii ciała, a mianowicie szyi. Złoty łańcuszek celebrytka zyskuje coraz większe uznanie. Ze względu na zmieniającą się modę, ten typ łańcuszka nie zaprzestaje zadziwiać jego użytkowniczek. Dzięki niemu szyja, a także dekolt stają się piękną, spójną całością, którą wyróżnia jedynie minimalistyczne zdobienie. Złoty łańcuszek z pewnością będzie perfekcyjnie pasował zarówno do sportowego ubioru codziennego, jak i na eleganckie wieczorne wyjście. Dopasowanie do każdej okazji, niska cena i delikatne podkreślenie to coś, czego potrzebuje każda z pięknych dam.

Pierścionki zaręczynowe z cyrkonią

Czy można sobie wyobrazić piękniejszy moment, niż ten, w którym ukochana osoba mówi nam to najważniejsze „tak”? Wydaje nam się, że nie. Ten idealny moment wymaga sporo przygotowań, czasu, odwagi, a także idealnej biżuterii podkreślającej nasze uczucia. Pierścionki zaręczynowe z cyrkonią to prawdziwy hit wszystkich zaręczyn. W obecnie panującej modzie stawia się na minimalistyczne kształty i drobne zdobienia, które wspólnie tworzą jedną piękną całość.

2019-10-22_1525.png

Złoty pierścionek z cyrkoniami. Źródło: ergold.pl/17-pierscionki-zloto

Niezależnie od tego czy materiał naszego pierścionka będzie białym lub żółtym złotem, czy może platyną lub srebrem, to jednak jego wygląd jest bardzo istotny. Przyszły pan młody w obawie o preferencje przyszłej żony może odwlekać zakup pierścionka. Jednak dzięki wiadomości, że obecnie stawia się na minimalizm może liczyć na naprawdę trafiony podarunek.

 

co myślisz?