W dzisiejszym odcinku Modnego Wrocławia odwiedzamy bardzo kolorowe modowe miejsce –concept store Fu-Ku, który znajduje się przy ul. Ofiar Oświęcimskich 19 we Wrocławiu. W Fu-Ku znajdziecie tak naprawdę wszystko!

Jak czytamy na stronie Fu-Ku:

„W naszym Fu- Ku concept store znajdziecie prace Twórców HandMade, kolekcje offowych, Projektantów mody oraz wyselekcjonowany second hand. Ponadto w miłej atmosferze będziecie mogli przejrzeć magazynowe newsy ze świata mody i nie tylko. Oprócz tego Fu- Ku to także atelier fotograficzne, gdzie możesz zafundować sobie niepowtarzalną sesję zdjęciową, ktorą zaaranżuje nie tylko miła pani fotograf ale również profesjonalna charakteryzatorka, wizażystka oraz stylistka.

Przyjdź i przekonaj się sam… :) a tylko teraz możecie zgarnąć 30% zniżki na kolekcję MADOX DESIGN.

Dodatkowo wiemy od dziewczyn, że właśnie od dzisiaj zaczyna się promocja na sesje zdjęciowe i cały pakiet możecie mieć już za 150 zł. Zdecydowanie warto –makijaż, fryzura, stylizacja i profesjonalne foty przydadzą się każdej z nas nawet jeśli tylko będą do oglądania w domowym zaciszu.

Dziewczyny zdradziły nam też trochę informacji o swoim nowym projekcie, którym jest Fu-Ku Agency! Także już teraz wszystkie dziewczyny, które marzą o karierze modelki, fotomodelki czy hostessy mogą się zgłaszać! Laski z Fu-Ku na bank Was dobrze sprawdzą :D

A zresztą co ja się będę rozpisywać! Zobaczcie sami w naszym nowym odcinku! :D i oczywiście zapraszamy do śledzenie Fu-Ku na FBku :P https://www.facebook.com/Fukuizm/

 

 

co myślisz?