W dzisiejszym odcinku „Modnego Wrocławia” Ania i Radzka zawitały do bardzo kolorowego i pozytywnie zakręconego miejsca, zwanego „Miejsce”. Radzka była tam nie po raz pierwszy. Już wiele razy odwiedzała ten przytulny kącik szukając kartek na różne okazje. Bo kto z Was nie zna rysowanych, kolorowych i bardzo oryginalnych kartek wydawnictwa Ilustris?

Dziewczyny spenetrowały całe “Miejsce” i jak się okazało obok kartek możemy znaleźć tam też inne atrakcje. Przede wszystkim to wymarzone miejsce z domowym klimatem. Możemy napić się kawy, herbaty, soku czy zjeść suszone owoce.Można porozmawiać, poczytać, wyciszyć się a to wszystko za sprawą jeszcze jednego magicznego miejsca w “Miejscu”. Jest to antresola z wielkimi poduchami, kolorowymi stolikami i co najważniejsze aby wdrapać się na górę trzeba zdjąć buty. Nie bez przyczyny więc Radzka stwierdziła, że to domowy kącik, bo czy ktoś z Was czyta w domu książkę w butach? Jeśli już to w ciepłych bamboszkach, kapciach i z z wygodnym fotelu. Tak właśnie jest w “Miejscu”.

Oczywiśćie dziewczyny nie byłyy by sobą, gdyby nie miały pamiątki. Jak pisze Radzka: Moją materialną pamiątką z tego odcinka jest „Radzkowa” badża, którą w „Miejscu” zrobiłam sobie sama ☺ Ania też jedną dostała, ale z misiem smutaskiem, co by się nie smuciła (dodamy, że był to dość ponury dzień i odbił się na nastroju każdego z nas). Ale żeby za dużo nie pisać po prostu zapraszamy Was serdecznie do oglądania, a jak będziecie w pobliżu wrocławskiego Rynku, koniecznie musicie zajrzeć do „Miejsca” i odrobinkę poleniuchować.

 

co myślisz?