Trzecie MODNE ŚNIADANIE odbędzie się w Warszawie, już w tę sobotę, 6 października od 10:00 rano. Do Waszej dyspozycji będzie szwedzki stół – śniadanie, które przygotuje specjalnie dla Was kawiarnia Red Onion. All you can eat za 25 zł! W międzyczasie zaprezentuje się Wam polska marka MOZCAU by Justin oraz Justin Iloveu. Będzie okazja na zrobienia zakupów bezpośrednio od twórców marek. Wszystko to we wspaniałych wnętrzach Fabryki Czekolady Wedla, gdzie można znaleźć mnóstwo niesamowitych gadżetów oraz nietuzinkowe elementy wyposażenia wnętrz. Jest też coś dla dzieciaków – specjalnie dla nich przygotowany kącik do zabawy.  Dla każdego uczestnika śniadania 10% zniżki na zakupy w TFH Tymczasowy Butik. Na wieszakach wiszą już nowe jesienne kolekcje!

Mozcau by Justin
Jest polskim młodym brandem modowym. Starają się tworzyć rzeczy ekskluzywne i niepowtarzalne. Wykorzystują najlepsze materiały,stawiają na mocny, przewrotny wielkomiejski look. Tworzą dla osób kochających modę, a jednocześnie wymagających.

Justin Iloveu
Projektują i produkują bluzy, tiszerty i tuniki. Lubią dobrą grafikę, sztukę współczesną i poczucie humoru. Ich ulubione kolory to szary i biały. Nadruki wykonują własnoręcznie w swojej małej pracowni, przy użyciu wodnych farb ekologicznych.

MODNE ŚNIADANIE
Red Onion concept store & café
TFH Tymczasowy Butik
Fabryka Czekolady Wedla
Szpitalna 8A /w bramie/
sobota, 6 października 2012
od 10:00 do 14:00

MODNE ŚNIADANIE https://www.facebook.com/events/160359704103058/
TFH Tymczasowy Butik http://www.facebook.com/TFHbutik

 

co myślisz?