Cykl Modne Babki zaczynamy od Żanety, mamy dziewięciomiesięcznej Weroniki, która pracuje jako dziennikarka i która prowadzi dwa blogi – www.kolekcjonerka.pl oraz www.zanetalurzynska.pl, na którym prezentuje zrobione przez siebie fotografie. Co pisze o sobie i swoim stylu? Jak Wam się podoba stylizacja Żanety? Bo nam bardzo! :)

Ciągle balansuję i poszukuję swojej drogi. Raz chcę być dziennikarką, raz fotografem a raz na jakiś czas nic nie robić co przy małym dziecku jest niemożliwe. Dlatego połączyłam swoją pasję pisania, fotografowania, zamiłowanie do mody, ciekawość świata i jego kulturalnych przejawów i założyłam bloga. Kolekcjonerka to strona która gromadzi moje skarby: fotografie własne i moich mistrzów, stylizacje, recenzje filmowe i nie tylko, wiele informacji o modzie i szołbiznesie, i o ludziach, przedmiotach, które mnie fascynują… Zajmuję sie nią w kazdej wolnej chwili.

Stylizację, która wam wysłałam nazwałabym spontaniczno – ludyczna – wspaniałą do spacerów i romantycznych randek. Zazwyczaj ubieram się elegancko, ale to tę odsłonę siebie chciałabym wam pokazać. Lumpeksowa zdobycz czyli sukienka z Zary, denimowa kamizelka i wielki wianek z czerwonych maków. Mam nadzieję, ze wam się spodoba.

Na co dzień jestem zwolennikiem kobiecego stylu – może być minimalistyczny, czasem drapieżny lub elegancki ale zawsze kobiecy. Uwielbiam neony, delikatne pastele, morskie kolory, ale tak naprawdę jestem wielką maniaczką kolorów – w każdej odsłonie….. Jestem uzależniona od biżuterii, teraz szczególnie od trochę kiczowatej, kolorowej, błyszczącej…. Wszystko co glamour niesamowicie mnie kręci… Jak każda kobieta lubię kupować buty i ciągle jest mi ich mało. Znajomi mówią, że jestem zakupoholiczką, ja uważam, ze jestem zbieraczem… kolekcjonerką :)


Jeśli chcecie pochwalić się swoją stylizacją wysyłajcie maile na adres: kontakt@babskie.tv (z dopiskiem Modne Babki). W każdym tygodniu będziemy prezentować dwie stylizacje. Raz w miesiącu autorce najciekawszego naszym zdaniem outfitu będziemy przyznawać nagrody niespodzianki. Pokażcie swoją duszę, zacięcie modowe i szafę, a kto wie może przyjedziemy do Was i ją splądrujemy? W mailu prosimy o zawarcie klauzuli  „Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację mojego wizerunku na stronie www.babskie.tv oraz oświadczam, że posiadam prawa do przesłanych zdjęć”.

 

co myślisz?