W tym sezonie planując wystrój łazienki inspirujemy się plażą oraz antykiem. Właśnie dlatego wyposażamy ją w piaskowe akcesoria, marmurowe misy oraz rolety i maty do wanny ozdobione muszlami oraz rozgwiazdami. Jakie konkretnie? Zobaczcie sami!

Mocowane do sufitu rolety do wanny niemieckiej marki Kleine Wolke, dostępne w sklepie internetowym Calvado.pl, są nie tylko niezwykle praktyczne, ponieważ można je zwinąć po odbytej kąpieli, ale też szalenie eleganckie. Te ozdobione wzorami muszli, rozgwiazd a nawet ziarenek piasku idealnie wpisują się plażowy klimat, który chcemy uzyskać. Doskonałym dopełnieniem łazienki utrzymanej w tym stylu będą z pewnością elegancki ręcznik z bawełny „airspin” w kolorze papirusa, dozownik do mydła z piaskowca, a także okrągła misa wykonana z naturalnego marmuru.


Żeby wprowadzić do łazienki trochę koloru warto postawić na żółtą, pastelową matę do wanny, która zagwarantuje komfort i dużą wygodę podczas kąpieli, a także pełen relaks. To dzięki niej biorąc kąpiel przeniesiecie się myślami na piaszczystą plażę! Innymi dodatkami, które koniecznie muszą znaleźć się w tak urządzonej łazience są także dwustronny, pluszowy dywanik utrzymany w odcieniach piasku, pojemnik kosmetyczny wykonany z materiału imitującego naturalny kamień a także długi, mięciutki, bawełniany szlafrok, którym otulisz się po wyjściu z wody.

Te i inne dodatki utrzymane w plażowym klimacie znajdziesz w sklepie internetowym www.Calvado.pl.

 

 

co myślisz?