Jesień przyszła tak szybko, a Ty nie zdążyłaś jeszcze zmienić swojej garderoby? Nie wiesz jak się ubierać, na jakie zestawy i kolory postawić? Sprawdź nasze trzy propozycje do pracy, w iście jesiennym klimacie i zainspiruj się!  

Długi, wełniany, biało-czarny płaszcz o nieco męskiej linii w połączeniu z długimi kozakami lub wyższymi botkami i sukienką na pierwszy rzut oka bardziej sportową niż elegancką, sprawi, że Twoja stylizacja będzie wygodna, ale nie oczywista. Nie bój się łączyć elegancji ze sportowym charakterem.

 Świetną alternatywa do pracy są sukienki fraki, które w okresie jesiennym będą sprawdzały się idealnie. Jeśli wybierzesz klasyczną czerń, będziesz miała pewność, że dopasujesz do takiego looku dodatki w każdym jesiennym kolorze. Nam podoba się połączenie czerni z brązami i rudościami.

Na koniec coś bardziej odważnego! Tej jesieni stawiamy nie tylko na kolory ziemi, bordo czy granat, ale również na mocniejsze odcienie. Jeden akcent kolorystyczny w postaci np. czerwonego, wełnianego płaszcza, wygodna, ale elegancka, dzianinowa sukienka i czarne, modne dodatki stworzą bardzo miejską stylizację nie tylko do pracy.

 

co myślisz?