Kochani zapraszamy Was na ostatni odcinek w tym sezonie programu Good Look. Dzisiaj na przekór wszystkiemu Ania postanowiła pomalować Romę! haha ciekawe czy się czegoś nauczyła przez te kilka programów :D Co jej wyszło i czy Roma mogła wyjść później na ulicę? Zobaczcie sami! Good Look na wesoło :D

Na nowe odcinki zapraszamy Was już od września w nowej formule!Nasza Ania na jakiś czas musi zniknąć, ale nie martwcie się mamy w zanadrzu kilka fajnych materiałów, więc nawet nie zauważycie, że jej nie ma :D plus będą niespodzianki! To wszystko we wrześniu!

A na koniec mamy dla Was również konkurs! Do wygrania cienie do powiek marki PUPA! Żeby zdobyć jeden z nich wystarczy dokończyć zdanie: “Makijaż jest dla mnie……?”. Swoje odpowiedzi piszcie w komentarzach poniżej lub na maila: kontakt.babskietv@gmail.com. Czekamy na nie do 19 sierpnia, do godziny 23.59. Nagrodzimy 9 osób, których odpowiedzi nas najbardziej zainteresują! Przypominamy też, że nagrody będą do odebrania w Drogerii Laguna we Wrocławiu przy ul. Powstańców Śląskich 165.

Zapraszamy też na naszego fb https://www.facebook.com/BabskiLookBook
i na fb Romy – Makijaż Od Kuchni https://www.facebook.com/MakijazOdKuchni?fref=ts

KONKURS ZAKOŃCZONY!!!

I mamy zwycięzców! Nagrody wędrują do:

1. Marta M
2. 1986elizka
3. Ilatria
4. iwabej@poczta.onet.pl>
5. Natalia natka330@wp.pl
6. Lilian Stonem
7. eeewelinaaa92
8. Eve Klosinska
9. Karolina Anna

Zwycięzców prosimy o kontakt mailowy: kontakt.babskietv@gmail.com

 

co myślisz?