UWAGA! Ruszamy z nowym programem autorskim “Babski Ciuch”. Od dzisiaj co dwa tygodnie będziemy Wam podpowiadać, w których wrocławskich sklepach można znaleźć coś fajnego w dość przystępnej cenie. Z autopsji wiemy, że prędzej czy później przychodzi taki dzień, kiedy każda dziewczyna po zlustrowaniu swojej szafy uznaje, że nie ma się w co ubrać, czy to szykując się na imprezę, urodziny przyjaciółki, randkę, spotkanie ze znajomymi czy to wybierając się do kina. Tylko jak kupić coś nowego skoro portfel świeci pustkami? Nie możemy za każdym razem kupować nowych ciuchów, ponieważ popadniemy w finansową ruinę! Aby “stara” sprawdzona stylizacja nabrała całkiem nowego charakteru – czasem wystarczy zainwestować w nową torebkę, korale czy bluzkę…

Właśnie dlatego powstał ten program. Chcemy sprawdzić gdzie i za jakie kwoty można się fajnie ubrać! W każdym odcinku będziemy wybierały stylizacje na konkretną okazję. Będziemy starały się zmieścić w określonych kwotach. Odwiedzimy różne sklepy – od butików, przez sieciówki i concept story po second handy.

W pierwszym odcinku wybrałyśmy się do niedawno otwartego butiku z odzieżą outletową – Safio. Za cel postawiłyśmy sobie znaleźć stylizację, która będzie nadawała się na wieczorną czwartkową/piątkową imprezę. W związku z tym, że niedawno była wypłata, w portfelu znajduje się całkiem niezła sumka do wydania. Raz w miesiącu można poszaleć! Postanowiłyśmy wydać 200 zł każda. Tylko… czy jesteśmy w stanie wybrać stylizację mieszcząc się w tym przedziale cenowym? Zobaczcie sami, co udało nam się wyszukać w Safio, jak wyglądają nasze imprezowe propozycje!

p.s. Jak widać nie jest to łatwe. Sprawiłyśmy sobie całkiem nowe zestawy, choć pewnie wystarczyłoby zaopatrzyć się w nową kurtkę czy spódnicę. Wychodzi na to, że wydałyśmy wszystkie pieniądze i do końca miesiąca nie możemy już nic kupić hahaha. A Olga hm musi się zapożyczyć :) lub wypije dwa soczki mniej na imprezie.

Jeśli macie pomysły za ile i na jaką okazję powinnyśmy poszukać ciuchów piszcie!!!Na Wasze propozycje czekamy pod adresem: kontakt@babskie.tv

 

co myślisz?