Zapowiadałyśmy, że nie skończy się na jednym odcinku Babskiego Ciucha w Fu-Ku! To naprawdę miejsce pełne skarbów i inspiracji! Tym razem poszłyśmy z Olgą w bardziej “sportowe” stylizacje, wygodne – chociaż moje szpilki sportowe hm raczej ich bym tak nie nazwała :P Jeśli założymy do takiej stylizacji białe trampki będzie ok i jak najbardziej wygodnie! (nie żeby szpilki nie były wygodne, ale do biegania po sklepach raczej się nie nadają).

Nie mogę nie wspomnieć o kamizelce, którą znalazłam u dziewczyn! Kaczor Donald, Myszka Miki – poczułam się jak 5-letnia dziewczynka na zakupach, gdzie wszystko jest kolorowe, święcące i fajnie to mieć. Może właśnie dlatego pojawiły się szpile, żeby nie było zbyt słodko i odrobinę drapieżnie. Niestety kamizelka była już zarezerwowana i nie udało mi się jej zakupić :( No i hm trochę chyba jednak czerwone spodnie mnie pogrubiają… albo to po prostu Grzesiek źle nakręcił :P hahahahha

Olga postawiła całkowicie na sportowy look! Ja sama nie przepadam za apaszkami w takich zestawieniach, ale muszę przyznać, że bardzo podoba mi się jej stylizacja. Jest kolorowa, co jak pewnie zauważyłyście u Olgi nie zdarza się za często. Wygląda w niej jak licealistka (pewnie mnie za to teraz udusi – Olga buziaki – Ania).

Dostałyśmy też dużo maili od Was (co nas ogromnie cieszy), żeby było więcej stylizacji, dlatego w tym odcinku proponujemy cztery różne outfity. No dobra, co ja się będę rozpisywała, zobaczcie same jakie stylizacje dzisiaj wybrałyśmy. Możemy też zdradzić, że będą nowe, dłuższe odcinki Babskiego Ciucha w zaskakujących miejscach. To już niebawem :)

p.s. Jak Wam się podobają stylizacje? Wybrałybyście jakąś dla siebie?

Szczególne podziękowania dla dziewczyn z Fu-Ku -
Lindzie, Agnieszce i Hani za udostępnienie swojego królestwa!

 

co myślisz?