Pokazy mody włoskich marek: MaxMara, Marella, Pennyblack, Patrizia Pepe, szlachetny cel, cudowna oprawa muzyczna oraz niezwykli Goście i ponad 150 tysięcy złotych wylicytowanych w aukcji na rzecz Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. Tak wyglądała Gala Charity Fashion Show, która odbyła się 3 października, we Wrocławiu, już po raz szósty!

Organizatorzy Małgorzata i Andrzej Oleksik właściciele Vega Fashion Group postanowili połączyć świat wielkiej, włoskiej mody ze szczytnym celem, jakim jest zbiórka pieniędzy dla małych pacjentów Fundacji. W tym roku Galę poprowadził wybitny dziennikarz Tomasz Kammel, któremu podczas licytacji towarzyszyła Prezes Fundacji Agnieszka Aleksandrowicz.

Gościem tegorocznej Gali była znana aktorka, ikona stylu Agnieszka Dygant, która na licytację przekazała m.in: zaproszenie na premierę filmu „Listy do M” 2. Łącznie podczas licytacji wystawiono 16 przedmiotów, w tym krasnal z brązu, tak charakterystyczny dla Wrocławia, lunch z Martyną Wojciechowską. Nie zabrakło również obrazków namalowanych przez dzieci, podopiecznych fundacji, które rok rocznie cieszą się ogromnym powodzeniem wśród licytujących Gości. Wszystkie przedmioty zebrały przeszło 150 tys. złotych.

Charity Fashion Show to największa i najbardziej prestiżowa impreza modowa we Wrocławiu, gdzie podczas jednego wieczoru możemy oglądać najnowsze kolekcje ekskluzywnych marek, a równocześnie pomóc małym dzieciom, podopiecznym Fundacji.

 

co myślisz?